Nasz zespół

Nasz zespół to zgrana grupa doświadczonych lekarzy, profesjonalnych asystentek oraz sympatycznej pani recepcjonistki. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu kongresach i szkoleniach, tak aby móc zawsze być na bieżąco z rozwojem poszczególnych gałęzi stomatologii oraz medycyny estetycznej. Jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualne, zapewniając mu najwyższe standardy usług.

Marta
Janiszewska-Waszak

higienistka stomatologiczna

Ewa
Toporowska-Knop

dyplomowana higienistka stomatologiczna

Agnieszka Szkołuda-Morgunow

lek. stomatolog, lek.medycyny estetycznej

w roku 2000 uzyskała tytuł lekarza stomatologa, zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, protetyką i implantoprotetyką jak również medycyną estetyczną.

Przeszła wiele kursów i szkoleń stomatologicznych jak i z zakresu zastosowania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej,mezoterapii igłowej, peelingów medycznych,osocza bogatopłytkowego jak i z zakresu kosmetologii.

Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach na wydziale Medycyna Estetyczna z Kosmetologią Lekarską.

Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.


Łukasz Morgunow

lek. stomatolog

W roku 2000 uzyskał tytuł lekarza stomatologa, zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, protetyką a w szczególności leczeniem kanałowym zębów również z zastosowaniem mikroskopu.

Liczne kursy i szkolenia potwierdzają jego kompetencje w tej dziedzinie.

Przyjmuje pacjentów niemieckojęzycznych