Stomatologia

Praktykujemy od 2000 roku. Łączymy doświadczenie z zastosowaniem najnowocześniejszych metod leczenia. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe poprzez liczne szkolenia oraz długoletnią praktykę zawodową, co pozwala nam przeprowadzać kompleksowe leczenie stomatologiczne, w komfortowy dla pacjenta sposób.

Nowoczesny sprzęt to niezbędny element diagnostyki, ale też szansa na skrócenie liczby wizyt w procesie leczenia. Nasze gabinety wyposażone są w aparaty RVG, co pozwala nam na bieżąco kontrolować stan uzębienia, a także przebieg i rezultat leczenia pacjenta bez schodzenia z fotela. Współczesna stomatologia oferuje pacjentom leczenie zębów bez bólu i możliwość cieszenia się pięknym uśmiechem przez całe życie. Dbając o zdrowie zębów i jamy ustnej, dbamy o zdrowie całego organizmu.

Co nas wyróżnia?

Leczenie kanałowe (endodoncja)

Dzięki leczeniu kanałowemu możemy zachować w jamie ustnej ząb, który w innym przypadku skazany byłby na usunięcie. Endodoncja to dziedzina zajmująca się leczeniem zębów dotkniętych przewlekłym stanem zapalnym miazgi.

Chirurgia stomatologiczna

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym chirurgiczne ekstrakcje zębów, resekcje i hemisekcje korzeniowe, leczenie ropni, usuwanie zmian błony śluzowej jamy ustnej czy przygotowanie do leczenia protetycznego i implantologicznego.

Wybielanie zębów

Dopełnieniem zdrowego i zadbanego uśmiechu jest poprawa jego estetyki. Dlatego w Dentalest oferujemy pacjentom wybielanie zębów metodą nakładkową. Kuracja trwa od kilku dni do dwóch tygodni i daje znakomite rezultaty zębów jaśniejszych o kilka tonów.

Usuwanie zębów

Obecnie ekstrakcja zęba traktowana jest jako wyjście ostateczne, gdy ząb nie daje już szansy na odratowanie. Współczesna stomatologia oferuje różne metody znieczulania oraz atraumatyczne techniki usuwania zębów, dzięki czemu pacjent szybko odzyskuje dobre samopoczucie.

Stomatologia estetyczna

Pod pojęciem estetyki uśmiechu rozumiemy wszelkie metody poprawy wyglądu uzębienia: od usuwania kamienia i wybielania, poprzez licówki, aż po nowoczesne rozwiązania protetyczne i implantologię. Wszystkie dostępne są w gabinecie Dentalest.

Wysoko specjalistyczny sprzęt

Komputery z odpowiednim oprogramowaniem umożliwiają w dogodny, szybki i zrozumiały dla pacjenta sposób prowadzić historię choroby, planować i prezentować zabiegi, jakie chcemy zastosować w trakcie terapii. 

Najnowsze metody leczenia.

Bezpośrednio przy fotelach dentystycznych, posiadamy RVG (radiowizjografia), narzędzie niezbędne przy nowoczesnym leczeniu stomatologicznym. Zdjęcia rtg robimy w sposób cyfrowy, najbezpieczniejszy dla pacjenta, z minimalną dawką promieniowania rtg. 

Komfortowe gabinety.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowocześnie wyposażone gabinety zabiegowe. Posiadamy komfortowe, klimatyzowane wnętrze. Wygodne sofy pozwalają na pełne odprężenie się przed zabiegiem.

Profesjonalny zespół.

Pracujemy w zespołach - jedna asystentka i jeden stomatolog, w jednym gabinecie - co ma decydujący wpływ na profesjonalne i komfortowe przeprowadzenie zabiegów, a także maksymalne skrócenie czasu trwania zabiegu.