Korekcja zmarszczek z wykorzystaniem preparatu Stylage L

Wraz z wiekiem, poziom kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze spada, powodując powstawanie nieestetycznych zmarszczek. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, w zakres której wchodzą zabiegi, umożliwiające zniwelowanie oznak starzenia, a tym samym przywrócenie skórze młodzieńczego wyglądu. Jednym z nich jest korekcja zmarszczek z wykorzystaniem preparatu Stylage L, świadczona w gabinecie medycyny estetycznej Dentalest.

Stylage L - wygładzanie głębokich zmarszczek
Jest to specjalistyczny preparat z kwasem hialuronowym, pochodzący od francuskiego producenta, przeznaczony do zabiegów odmładzających, świadczonych w zakresie medycyny estetycznej. Dzięki niemu, możliwe jest zniwelowanie nawet głębokich zmarszczek i bruzd, pojawiających się w obrębie twarzy czy dekoltu.

Może być stosowany również u młodszych kobiet, jako preparat służący do modelowania owalu twarzy oraz korygowania kształtu kości policzkowych bądź nosa, bez konieczności stosowania metod inwazyjnych. Przy pomocy preparatu Stylage L możliwe jest także wykonanie zabiegów, przywracający młodzieńczy wygląd dłoni.

Zabieg odmładzający z wykorzystaniem Stylage L
Preparat ma konsystencję żelu, który podawany jest poprzez iniekcję do głębokich warstw skóry. Metoda iniekcji, wykonywana z wykorzystaniem cienkich igieł, pozwala na precyzyjne wstrzyknięcie preparatu.

Stylage L zawiera nie tylko kwas hialuronowy oraz antyoksydanty, ale również lidokainę, dzięki której zabieg jest mniej bolesny, a tym samym bardziej komfortowy dla osoby z niego korzystającej. Dodatkowo, preparat jest dobrze tolerowany przez skórę, co minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych bądź powikłań.

Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy, w zależności od wielu czynników, w tym m.in. rodzaju zmarszczek oraz typu skóry pacjenta.

Klinika Dentalest, mieszcząca się we Wrocławiu, świadczy wsparcie z zakresu medycyny estetycznej, obejmującej zabiegi z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów, w tym również serii Stylage, pozwalających na przywrócenie młodzieńczego wyglądu.