Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty usług stomatologicznych i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w klinice Dentalest we Wrocławiu. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Oferta Dentalest obejmuje zabiegi profilaktyczne (m.in. skaling i piaskowanie zębów), stomatologię zachowawczą, endodoncję (leczenie kanałowe pod mikroskopem), protetykę (m.in. wysoko estetyczne korony porcelanowe), chirurgię i implanty zębów. Wykonujemy także zabiegi z zakresu estetyki uśmiechu, takie jak licówki czy wybielanie zębów.

W zakresie medycyny estetycznej wykonujemy zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej (botoksu), osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego, a także mezoterapię różnych obszarów ciała i wolumetrię twarzy. W ofercie zabiegi redukujące zmarszczki, poprawiające elastyczność i jędrność skóry, poprawiające owal twarzy oraz zwalczające cellulit, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej oraz rozstępy i blizny. Przeprowadzamy także leczenie nadpotliwością, bruksizmu za pomocą preparatu zawierającego toksynę botulinową.Pondane ceny mają charakter orientacyjny, nie zawierają wszystkich procedur i nie uwzględniają wszystkich przypadków leczenia. Ostatecznej wyceny dokonamy po konsultacji i uwzględnieniu indywidualnych oczekiwań każdego pacjenta.