Ze względu na wprowadzoną w styczniu 2023 roku ustawę zakazującą umieszczania nazw handlowych preparatów, produktów, materiałów w reklamach, mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej gabinetów metrycznych i kosmetologicznych, zostaliśmy zmuszeni wszystkie takie nazwy usunąć z opisów i artykułów na stronie internetowej naszej przychodni. Ze względu na powyższe, po informacje odnośnie zabiegów i produktów zapraszamy do kontaktu osobistego.

Absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. To wyjątkwy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Pozwala na całkowitą odbudowę zniszczonych tkanek, odżywienie komórek i przywrócenie utraconego konturui jędrności skóry twarzy na długi czas.

Preparat jest molekułą młodości, która działa jak miliony sprężynek przywracających skórze utracone przez lata parametry.

Stabilizowane kompleksy hybrydowe uruchamiają produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII wygładzając zmarszczki, zagęczszając skórę, wysmuklająco twarz.

Preparat uwalnia się powoli i długotrwałe po podaniu niewielkich ilości materiału w ściśle wyznaczone punkty anatomiczne w skórze. Służy do bioremodelizacji, czyli przebudowy, odżywienia skóry oraz przywrócenia utraconego konturu,profilu i jędrności twarzy.

Zabieg nie wymaga znieczulenia, bo wstrzyknięcia są bardzo powolne i są niemal bezbolesne. Efekt widoczny jest już po zabiegu, ale narasta w czasie. Zalecane jest wykonanie min. dwóch zabiegów w odstępie miesiąca oraz co jakiś czas, zazwyczaj 6 miesięcy, wykonanie zabiegu przypominającego.

Zabieg z powodzeniem może być wykorzystany na szyi, dekolcie czy ramionach lub dłoniach, gdy chcemy wzmocnić jędrność skóry w tych miejscach, napiąć ją, zredukować zwiotczenie, brak odpowiedniej struktury i nawodnienia.