Ze względu na wprowadzoną w styczniu 2023 roku ustawę zakazującą umieszczania nazw handlowych preparatów, produktów, materiałów w reklamach, mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej gabinetów metrycznych i kosmetologicznych, zostaliśmy zmuszeni wszystkie takie nazwy usunąć z opisów i artykułów na stronie internetowej naszej przychodni. Ze względu na powyższe, po informacje odnośnie zabiegów i produktów zapraszamy do kontaktu osobistego.

Fibryna bogatopłytkowa odbudowuje skórę, powoduje produkcję nowych włókien kolagenu oraz elastyny. To najnowsze odkrycie w dziedzinie medycyny estetycznej.

Podobnie jak osocze to substancja zaliczana do krwiopochodnych preparatów autologicznych. Znajduje się w niej duża ilość czynników wzrostu oraz substancji stymulujących podział komórek i powstawanie nowych naczyń krwionośnych. Dzięki temu wzmaga procesy regeneracyjne skóry powodując jej odmłodzenie przez przywrócenie jędrności, napięcia nawilżenia oraz zdrowia.

Fibrynę różni się od osocza, ponieważ ma strukturę usieciowaną, dzięki temu znajdujące się w niej płytki krwi dłuższy czas są stymulowane do wydzielania czynników wzrostu.

Podobnie się ją pozyskuje z krwi pacjenta o odwirowuje w odpowiednich parametrach a następnie wstrzykuje w miejsca wymagające użycia tej procedury.

Wskazania:

  • zmarszczki palacza,kurze łapki, poprzeczne czoła
  • wiotkość skóry
  • dolina łez i cienie pod oczami
  • bruzdy nosowo-wargowe