Ze względu na wprowadzoną w styczniu 2023 roku ustawę zakazującą umieszczania nazw handlowych preparatów, produktów, materiałów w reklamach, mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej gabinetów metrycznych i kosmetologicznych, zostaliśmy zmuszeni wszystkie takie nazwy usunąć z opisów i artykułów na stronie internetowej naszej przychodni. Ze względu na powyższe, po informacje odnośnie zabiegów i produktów zapraszamy do kontaktu osobistego.

Peeling TCA to jeden z najsilniejszych kwasów organicznych, stosowanych do zabiegu złuszczania skóry. Jest jedną z najskuteczniejszych metod odnawiania skóry oraz redukcji powstałych na niej niedoskonałości.

Peeling TCA stosowany w naszym gabinecie to jeden z najskuteczniejszych zabiegów na powierzchowne defekty skóry. Stanowi mieszaninę 15% TCA, kw. askorbinowego i cytrynowego (które powodują lepszą penetrację TCA w odpowiednie warstwy skóry), kokamid (ochraniający skórę) oraz saponiny roślinne (przyspieszają gojenie skóry).

Zabieg jest szybki, dla każdego cery i rodzaju skóry oraz każdego wieku. Stosowany przez nas peeling TCA posiada certyfikat CE i jest zarejestrowany jako wyrób medyczny. Pozwala on na szybkie uzyskanie efektów estetycznych, czasem już po pierwszym zabiegu, jednakże zaleca się stosowanie go w 3 zabiegach co 2-4 tygodnie po czym można wykonać zabieg przypominający po 6- 12 miesiącach.

Wskazania:

  • fotostarzenie
  • powierzchniowe zmarszczki
  • skóra palacza
  •  ziemista cera
  • przesuszona skóra
  • skóra trądzikowa

Można go stosować przy skórze wrażliwej, świetnie nawilża i wyrównuje koloryt. Rozjaśnia przebarwienia, zmniejsza łojotok, działa odmładzająco i napina skórę. Spłyca głębokie zmarszczki i redukuje powierzchowne.